Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
malý Sheldon - alyss.cz
     Menu
teorie velkého třesku

     Reklama
     Alyss.cz

SIFEE.biz - Black books online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys

1. série
01x01 - Pilot
Sheldon Cooper je mimořádně nadané dítě a díky své genialitě přeskočí několik tříd a již ve věku devíti let je umístěn na střední školu. To se příliš nelíbí jeho staršímu bratrovi Georgiemu, který ho musí strpět ve své třídě. Sheldon mezitím hledá v řadách žáků i učitelů jedince, kteří porušují školní pravidla, čímž leze na nervy všem zúčastněným.
01x02 - Rakety, komunisté a Deweyova desetinná soustava
Sheldon ví, že by jeho matce udělalo radost, kdyby si Sheldon na škole našel kamaráda, proto si vypůjčil knihu o tom, jak se spřátelit. Missy zjistí, že mít skvělé vlasy je důležitější, než být chytrý.
01x03 - Poker, víra a vajíčka
George dostal infarkt a je odvezen do nemocnice, proto přichází babička Connie, která má hlídat děti. Georgie ukradl babičce klíče od auta a děti čeká dobrodružství, protože jdou navštívit otce do nemocnice.
01x04 - Terapeut, komiks a snídaňová klobása
Poté, co se Sheldon skoro zadusí klobásou od snídaně, začíná zápasit se svojí novou fobií: strachem z jídla. Proto si všechna jídla musí nejdřív rozmixovat a až poté je vypije. Mimoto poprvé zavítal do obchodu s komiksy a přečetl si svůj úplně první komiks.
01x05 - Solární kalkulačka, trofej a poprsí roztleskávačky
Sheldon bojuje s nově objevenou popularitou poté, co využil statistiku, aby pomohl fotbalovému týmu. Georgie se cítí být odsunut Sheldonovou popularitou.
01x06 - Nášivka, modem a Zantac
Sheldon se rozhodne přenést jednu ze svých teorií na papír, ale aby provedl všechny výpočty, bude potřebovat víc, než jen skvělý mozek, potřebuje totiž počítač.
01x07 - Bůček, vúdú a tajný závod
Děti přemýšlejí o způsobech, jak vyřešit rodinný spor, když babička odmítne dát Georgeovi svůj recept na uzenou hovězí hruď.
01x08 - Mys Canaveral, Shrodingerova kočka a vlasy Cyndi Lauper
George vezme Georgieho a Sheldona na výlet, při kterém uvidí start rakety. Mezitím si Mary, Missy a babička užívají volno návštěvou kadeřnictví.
01x09 - Kirk, Spock a tříselná kýla
Sheldon musí učit svého bratra Georgieho, aby dostal dobrou známku z testu. Přitom se Sheldon od svého bratra naučí, jak správně lhát.
01x10 - Orlí pírko, fazolový lusk a folkový šlágr
Když se Sheldon přestěhuje do Dallasu, aby mohl chodit do školy pro nadané děti, rodina se snaží vyrovnat s jeho nepřítomností.
01x11 - Démoni, nedělní škola a prvočísla
Mary znepokojí, že Sheldon začne hrát s Tamem a Billym společenskou hru plnou draků a démonů, a tak ho začne posílat do nedělní školy náboženství.
01x12 - Počítač, umělohmotný poník a bedna piv
Sheldon požádá o počítač a nevědomky vyvolá hádku mezi Mary a Georgem ohledně rodinných financí.
01x13 - Kýchnutí, trest a Sissy Spacek
Sheldon je ve třídě, kdy učitelka začne kýchat. Kvůli jeho fobii z bacilů musí třídu opustit, aby neonemocněl. Rodiče jsou posláni do ředitelny a ředitel jim řekne, že Sheldon musí zůstat po škole.
01x14 - Bramborový salát, násada a tátova whiskey
Mary nastoupí do funkce sekretářky v kostele a stává se z ní i manželská poradkyně pastora Jeffa. Sheldon a Missy tak tráví své první odpoledne sami doma.
01x15 - Dolomit, jablíčko a záhadná žena
Sheldon a Tam se spřátelí se starší studentkou ze školy. Kamarádka chce Sheldona a Tama vzít do kina, jenže to se nelíbí Sheldonově matce.
01x16 - Smrtící asteroidy, Oklahoma a zježené vlasy
Sheldon je zdrcený, protože přehraje vědeckou soutěž a slibuje, že ukončí svou vědeckou kariéru. Po terapeutickém sezení s doktorem Goetschem se Sheldon rozhodne, že si musí najít další činnost, a tou je herectví.
01x17 - Jiu-Jitsu, bublinková fólie a čoko mlíko
Sheldona začnou ve škole šikanovat a Mary s Georgem povedou spory o tom, jak se se situací vypořádat.
01x18 - Matka, dítě a pozadí modrého ničemy
Mary zakáže Sheldonovi číst komiksy a proto se Sheldon rozhodne, že je čas přestat žít pod rodičovským dohledem.
01x19 - Gluony, guacamole a fialová
Medfordská střední škola už nemá Sheldonovi po intelektuální stránce co nabídnout, a tak začne chodit na lekce k vysokoškolskému profesoru Sturgisovi.
01x20 - Pes, veverka a rybička Rybička
Malý Sheldon má odjakživa hrůzu ze psů, a teď se u sousedů Sparksových objeví pes, který patří bratrovi pana Sparkse, jenž je momentálně ve vězení. Pes jeví nevysvětlitelnou příchylnost k Sheldonovi, neustále se prokousává plotem a vniká do domu Cooperových. Nikdo netuší, že je to proto, že Sheldon používá stejnou brilantinu na vlasy jako psův páníček. Mezi oběma rodinami kvůli incidentům se psem vypukne boj, babička se dokonce popere s paní Sparksovou a konflikt musí hasit pastor Jeff.
01x21 - Suchá klobása, pláštěnka a Tony Danza
Zatímco Sheldon je zaneprázdněn upevňováním vztahu babičky a Dr. Sturgise, Mary a George se snaží sblížit s Missy a Georgiem.
01x22 - Vanilková zmrzlina, nápadníci a jídelní sestava
Babka neví, jestli je lepší zůstat s profesorem Sturgisem, nebo se vrátit k jejímu bývalému příteli. Do jejího vztahu zasahuje Sheldon a nutí ji, aby stanovila určitá základní pravidla.
   © 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com