Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
malý Sheldon - alyss.cz
     Menu
teorie velkého třesku

     Reklama
     Alyss.cz

SIFEE.biz - Halo Halo online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys

2. série
02x01 - Pronikavé bzučení a balanční kolečka
Sheldon rozebere ledničku, protože vydávala otravné zvuky, ale na její opravu si bude muset vydělat.
02x02 - Geniální protivník a Sir Isaac Neutron
Sheldon začne žárlit, když se Dr. Sturgis sblíží s desetiletou geniální dívkou jménem Paige, což zapříčiní, že se do toho bude muset vložit babča. Mary se rozhodne pozvat Paigeinu rodinu na návštěvu.
02x03 - Krize víry a chapadlová rasa
Maryinou vírou otřese tragická událost v její komunitě a Sheldon se jí stane při tom všem spojencem.
02x04 - Finanční tajemství a rybí omáčka
George požádá Sheldona, aby před Mary neprozradil jedno tajemství. Sheldona tato skutečnost přinutí se ukrýt u Tama a přespat u něj.
02x05 - Vědecká studie a československé svatební cukroví
Dr. Sturgis doporučí Sheldonovi a Missy, aby se zúčastnili univerzitního výzkumu prováděného na dvojčatech, a Mary se nelíbí, že výsledky testů stouply Sheldonovi do hlavy.
02x06 - Sedm smrtelných hříchů a malý Carl Sagan
Mary se nepohodne se Sheldonovou učitelem herectví ohledně halloweenských plánů na výběr peněz pro kostel. Georgie se zakouká do vzpurné puberťačky, kterou Sheldon doučuje.
02x07 - Uhlíková metoda datování a vycpaný mýval
Sheldon se spolu s Paige dostane ve vědeckém muzeu do potíží. George je nucen hrát si na terapeuta Paigeiných hašteřivých rodičů a Mary, Georgie a Missy pomáhají babče s garážovým výprodejem.
02x08 - Osmibitová princezna a génius na píchlá kola
Sheldon a babča se ponoří do videohry. George žárlí na Georgieho, který si v autoservisu padne do oka s Herschelem.
02x09 - Rodinná dynamika a Pontiac Fiero
Den díkůvzdání se promění v rodinný spor, když dostane George nabídku práce v Oklahomě.
02x10 - Zakrnělé dětství a luxusní konzerva oříšků
Sheldon zjistí, že z lidí, kteří si dostatečně nemohli užít dětství, se stávají společenští vyvrženci, a tak se rozhodne pokusit chovat jako dítě. Vztah babči a Dr. Sturgise projde zkouškou, když se babča snaží svého přítele naučit řídit.
02x11 - Rasa superlidí a dopis Alfovi
Sheldon experimentuje na Missy a Georgie začne navštěvovat Maryin kroužek studování Bible, aby mohl strávit více času s dívkou jménem Veronica, která se mu líbí.
02x12 - Břichobol a pořádný kus metafory
Když musí Sheldon nějaký čas pobýt v nemocnici, stane se z něj nejhorší pacient na světě. Missy okusí, jaký by byl její život, kdyby neměla svoje dvojče.
02x13 - Nukleární reaktor a nic moc přezdívka
Sheldon se pokusí sestavit nukleární reaktor a na univerzitě proběhne večírek, na který Dr. Sturgisise doprovodí babča, se kterou bude flirtovat Johnův kolega Dr. Linkletter. Kromě toho se Georgie dozví, že má Veronica přítele, z čehož bude zdrcený.
02x14 - David, Goliáš a čokomlíko zezadu
Sheldon využívá svého nového kamarádství se školním tyranem, aby trápil Georgieho. Missy ukradne babičce šminky, aby se mohla náležitě připravit na školní focení.
02x15 - Matematická naléhavost a vzrostlé palmy
Sheldon a Dr. Sturgis se poprvé pohádají, když Dr. Sturgis zaškrtne v Sheldonově testu otázku, která je podle něj špatně zodpovězená. Pastor Jeff onemocní, a tak ho Mary zastoupí.
02x16 - Bochník chleba a stará dobrá vlajka
Věci se začnou vymykat z kontrolu, když se Sheldon se rozhodne bojkotovat svoji oblíbenou značku chleba. Georgie utěšuje Veronicu, když ji její přítel pošle k vodě.
02x17 - Albert Einstein a příběh o jiné Mary
Sheldon se nechá inspirovat svým vzorem, Albertem Einsteinem, a pokusí se naučit hrát na housle. Mary a babča tajně koupí těhotenský test, když si Mary myslí, že je těhotná.
02x18 - Stoprocentní skóre a opékání nad kahanem
Sheldon se na víkend nastěhuje k Dr. Sturgisovi, aby si vyzkoušel, jak bude jeho život vypadat, až bude chodit na vysokou školu. Zatímco je Sheldon pryč, je Mary osamělá, a proto se snaží zabavit se trávením času se svou rodinou.
02x19 - Politická kampaň a švindlování při stolní hře
Sheldon se rozhodne kandidovat na předsedu třídy, protože by byl raději, kdyby šly školní peníze do vzdělání a nikoliv do fotbalu.
02x20 - Nabídka k sňatku a kříž z dřívek od nanuků
Georgie je nadšený, když v jejich domě bude několik dní pobývat Veronica. Babča a Dr. Sturgis oslavují svoje jednoroční výročí.
02x21 - Zlomené srdce a krokomonstrum
Cooperovi pomáhají pastoru Jeffovi s krizí v jeho manželství. Mary vezme s sebou Sheldona do práce, který přinutí členy jejich církve k dárcovství.
02x22 - Švédské vědecké cosi a rovnice s toastem
Sheldon pozve celou svoji školu na večírek s vyhlašováním Nobelových cen. Babča se dozví více o minulosti Dr. Sturgise a Georgieho vášeň sledování kabelové televize zapříčiní mezi ním a jeho otcem patovou situaci.
   © 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com