Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
malý Sheldon - alyss.cz
     Menu
teorie velkého třesku

     Reklama
     Alyss.cz

ENKII vtipná VIDEA online na enkii.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys

5. série
05x01 - Nevyvedený večer a chaos sobeckých tužeb
Sheldon a Missy utečou z domova a Mary se dozví nepříjemnou zprávu o svém manželovi Georgovi.
05x02 - Čmuchání za zády a obrat k ateismu
Sheldon přivítá Missy ve světě ateismu a přiměje ji zpochybnit Bibli. Babča je odhodlána přistihnout George staršího při lži a Mary pomáhá pastoru Jeffovi hledat pomocníka.
05x03 - Potenciální energie a kořalka na lavičce v parku
Sheldon se snaží přesvědčit doktora Sturgise, aby se vrátil na univerzitu. Georgie naštve celou rodinu, když učiní důležité rozhodnutí.
05x04 - Láry fáry a tajná místnost
Babča otevírá tajnou hernu a Sheldon, Missy a Georgie si zvykají na nové bydlení.
05x05 - Plyšová zvířátka a milá jižanská syzygie
Mary je pryč a George radí Missy v milostném životě. Sheldon a doktor Linkletter se snaží vyřešit rovnici a Georgie najde způsob, jak zbavit babču obchodních problémů.
05x06 - Praní peněz a příval hormonů
Missy pokládá nepříjemné otázky o sexu v kostele a babča a Georgie se společně pustí do podnikání.
05x07 - Úvod do inženýrství a kapka tužidla
Sheldon začíná svůj komplikovaný vztah k inženýrství, když nastoupí do prvního kurzu u profesora Bouchera. Babča a Dale se musí postarat o profesorovu bývalou ženu June.
05x08 - Velekancléř a doupě hříchu
Sheldon bojuje se záhadným šéfem ředitele Hagemeyera kvůli požadavkům univerzity na vědu. Mary mezitím zjistí, že Georgie pracuje v Babčině nelegální herně.
05x09 - Šprajc a zvláštně hypnotický bohém
Zatímco si George starší hraje na údržbáře v domě Brendy Sparksové, Sheldon dostane vědeckou horečku a musí se naučit nemyslet.
05x10 - Drahá závada a sprostí ulejváci
Sheldon dostane pokoj na koleji jen pro sebe, který se brzy stane vyhledávaným místem v kampusu. Babča mezitím získá nechtěného obchodního partnera.
05x11 - Noc jinde, rosnička a odporný zlozvyk
Sheldon si zahraje na špiona, když musí s teenagery strávit noc v kostele, a Georgiemu se líbí starší žena jménem Mandy.
05x12 - Růžový Cadillac a rituální tanec
Sheldon jede na svůj první komiksový festival a Mary se pokouší prodávat kosmetiku.
05x13 - Spousta náplastí a Cooperova kapitulace
Sheldon se spřátelí se svými sousedy na studentské koleji. George starší se dozvídá, že je jeho práce v ohrožení.
05x14 - Stírací los a ženské nástrahy
Když do laboratoře nastoupí nová vědkyně - doktorka Leeová - Sheldon se ocitne na vedlejší koleji. Mary mezitím dostane los.
05x15 - Humr, pásovec a mnohem větší číslo
Sheldon se připojí k doktoru Linkletterovi a doktoru Sturgisovi na vědeckém výletě, který je zavede do pustiny. Georgie nadále lže o svém věku.
05x16 - Kufřík plný peněz a žluté klaunské auto
Babčina herna má úspěch a ona tak náhle získá kufr plný nelegálních peněz. Missy začne podnikat a Sheldon si vyzkouší obchodování s cennými papíry.
05x17 - Sólo burák, sociální tvor a pravda
Ve sté epizodě Sheldon obdrží zvláštní žádost od staré kamarádky Paige. George a Mary procházejí rozchodem babči a Dalea a Georgie se svěří Mandy.
05x18 - Děti, lži a senzační kremrole
Sheldon se vzpamatovává ze smrti jednoho ze svých hrdinů, Georgie se potýká s velkým tajemstvím a Missy chce být chůvou.
05x19 - Bohabojný Baptista a sexy výstavní manžel
George a Mary trvají na tom, že se seznámí se ženou, se kterou se Georgie stýká. Sheldon a Missy tuší, že se v jejich rodině něco děje.
05x20 - Strýček Sheldon a hormonální bouřlivák
Sheldon a Missy zjistí, že Georgie bude otcem. Musí ale slíbit, že to udrží v tajnosti.
05x21 - Bílá spodina, pánbíčkáři a rozdávání ran
Cooperovým hrozí veřejný lynč kvůli Georgieho nenarozenému dítěti. Sheldona rozptyluje rodinné drama a Missy se zastane svého bratra.
05x22 - Ucpaný pór, trocha španělštiny a budoucnost
Zatímco se Sheldon snaží vyrovnat s nástupem puberty, oba jeho rodiče si hledají novou práci a Georgie a Babča se ve finále páté série vydávají na služební cestu za hranice.
   © 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com