Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
malý Sheldon - alyss.cz
     Menu
teorie velkého třesku

     Reklama
     Alyss.cz

ENKII vtipná VIDEA online na enkii.cz
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys

3. série
03x01 - Potrhlí intoušové a texaská sněžítka
Poté, co si dr. Sturgis projde nervový zhroucením, se Mary obává, že Sheldona čeká podobný osud. Georgie zjistí, že má talent na prodávání zboží.
03x02 - Úklidový kumbál a satanské monopoly
Protože už Sheldon nechodí na univerzitu navštěvovat hodiny dr. Sturgise, musí si najít jiný způsob, jak se i nadále akademicky vzdělávat. Mary pomáhá pastoru Jeffovi odolat pokušení, které představuje jeho přítelkyně.
03x03 - Podnikatelista a naplácaný zadek
Když babča nechce zavézt Sheldona na přednášku dr. Linklettera, tak se malý génius rozhodne vzít věci do vlastních rukou. Georgie se pokusí udělat dojem na Veronicu svým odvážným podnikáním.
03x04 - Hobitci, fyzišky a švihnutí míčkem
U Sheldona se projeví nová posedlost Pánem prstenů, ze které se vyvine škodlivý návyk, kromě toho je přinucen dát si pauzu od vědy. Missy požádá svého otce, aby ji naučil správně chytat míč.
03x05 - Ananas a útěcha na mužské hrudi
Dr. Sturgis je propuštěn z psychiatrické léčebny a nečekaně se rozejde s babčou.
03x06 - Parazol a setsakra trefa
Missy to zkusí v baseballovém týmu a babča se trápí poté, co se s ní dr. Sturgis rozešel.
03x07 - Orangutan bornejský a kultura podněcující pokřikování
Sheldon vyvolá na internetu rozruch a Missy se postaví chlapcům ve svém baseballovém týmu. Babča je nešťastná, když začne George trávit čas s jejím novým přítelem.
03x08 - Hřích lakomství a Chimichanga u Chi-chi
Univerzita učiní Georgeovi lukrativní pracovní nabídku v naději, že tak získá Sheldona. Georgie začne pracovat pro nového babčina přítele a Mary se rozhodne svůj dům očistit od chamtivosti.
03x09 - Pozvání na oslavu, hrozny k fotbalu a pozemský kur
Když Sheldon nedostane pozvánku na Billyho narozeninovou oslavu, tak do toho Mary zatáhne pastora Jeffa. George utužuje svoje přátelství s dr. Sturgisem.
03x10 - Polévka mládeže a klubíčko lží
Sheldon předstírá, že je nemocný, aby se ve škole vyhnul plaveckému testu, a dr. Sturgis špehuje babčina nového přítele.
03x11 - Živá drůbež, mrtvá drůbež a svátost manželská
George a babča se musí postarat o domácnost, zatímco Mary bude plánovat svatbu pastoru Jeffovi.
03x12 - Tělový lesk a batoh přežití
Sheldon se naučí naslouchat, když stráví nějaký čas s Paige, jejíž rodiče se rozvádí. George se rozzuří, kdy se Georgie pokusí za pomoci peněz vyhnout domácím pracím.
03x13 - Smlouvy, pravidla a ždibec prasečího mozečku
George a Georgie se vydají tábořit s babčou a jejím novým přítelem, Dalem, ale věci se zkomplikují, když se objeví babčin bývalý přítel, dr. Sturgis. Sheldon a Missy vymyslí superhru.
03x14 - Smůla, křížek a štěrk u krajnice
Sheldon a Georgie se snaží vytěžit platinu ze silničního štěrku. Mary je znepokojena, jelikož se Missy rozhodne zneužít náboženství při odpalování na baseballovém hřišti.
03x15 - Přítelova bývalka a podrbání pro štěstí
Babča se setká s bývalou manželkou Dalea. Sheldon bude muset pracovat na skupinovém projektu spolu se skupinkou vysokoškoláků.
03x16 - Pasadena
Sheldon poprvé navštíví Kalifornský technologický institut. Georgie se rozzuří, když zjistí, že jeho matka odposlouchává telefonní hovor s jeho přítelkyní. Babča se pokusí rozveselit Missy, která bude žárlit.
03x17 - Akademický přečin a romantičtější Taco Bell
Dr. Sturgis se rozzuří, když jej Sheldon osočí z plagiátorství. Mary se pokouší najít tu správnou trofej pro Missy na oslavu ukončení baseballové sezóny. Georgie narazí na Veronicu, když bude na rande se svou novou přítelkyní Janou.
03x18 - Naražená žebra a detektor duchů z krabice lupínků
George omylem dostane školní knihovnici, slečnu Hutchinsovou, do nemocnice, a tak se o ni Cooperovi budou starat. Babča dá Georgiemu radu ohledně jeho vztahu.
03x19 - Dům na prodej a vážné ženské záležitosti
Když Sheldon zjistí, že je sousední dům na prodej, rozhodne se sám vybrat perfektní sousedy. Missy se bude muset utkat v baseballovém zápase proti týmu, ve kterém hraje její přítel.
03x20 - Mléčný zub a egyptský bůh vědění
Sheldon učiní vědecký objev, zatímco navštíví zubaře. Dale a babča si zajdou do kasina a George učiní velkou chybu, když mu Dale nechá na starosti svůj obchod.
03x21 - Schovaný dopis a běžné kolečko zpracovaného masa
Sheldon zjistí, že mu Mary tají něco ohledně jeho budoucnosti. Babča se rozzuří, když odhalí, že Dale vyhodil Georgieho.
   © 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com