Alyss.cz - zabava pro vsechny ALYSS.cz - HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku ALYSS.cz - Jiste pane ministre online ALYSS.cz Komiks - kreslen serily ALYSS.cz - Jiste pane premiere online ALYSS.cz - Ajtaci - the IT Crowd ALYSS.cz - cinsky horoskop ALYSS.cz - mal Sheldon online ALYSS.cz - Clarence online ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvezdn brana: Atlantida ALYSS.cz - Jmenuji se Earl - My name is Earl ALYSS.cz - origami, navody, galerie ALYSS.cz - M*A*S*H 4077 - online mash ALYSS.cz - TRON Uprising - online Tron HRY, ALYSS.cz - superhry online, 1001hry
malý Sheldon - alyss.cz
     Menu
teorie velkého třesku

     Reklama
     Alyss.cz

SIFEE.biz - Mr. Bean online, tapety, epizody, postavy
     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry Uloz si video Nahnoji.cz biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni Globální mediální server TetriSys

4. série
04x01 - Maturita
Sheldon odmaturuje, ale uvědomí si, že možná ještě není na vysokou školu připravený. Dale se snaží usmířit s babčou.
04x02 - Průvodce, mladá slečna a vyhazovač jménem Dalton
Sheldon si sežene přes léto práci v místním železničním muzeu. George a Missy se sblíží, když se Missy vydává na novou cestu v dospívání. George odhalí Maryino hříšné potěšení.
04x03 - Balanční kolečka a odvázané kuře
Jelikož se blíží Sheldonův nástup na vysokou školu, rozhodne se, že se naučí jezdit na kole bez pomocných koleček. Mary a George se budou dohadovat kvůli výchově dětí.
04x04 - Biblický tábor a kočár lásky
Sheldon a Paige se střetnou v prázdninové škole a George se rozzuří, když zjistí, co si Georgie koupil.
04x05 - Zatuchlá krypta a tyčinka na počurání
Dale a babča se snaží vyřešit svoje problémy, když se Sheldonem a Missy hrají Dungeons and Dragons. Mary a George se vydávají na výlet s trenérem Wilkinsem a jeho ženou. Georgie začne vyšilovat, když zjistí, že jeho přítelkyně může být těhotná.
04x06 - Přípravný kurz a vynálezce zipu
Sheldon se snaží prožít svůj orientační den na univerzitě, ale věci nejdou podle toho, jak si naplánoval. Mary pozvou na vysokoškolský večírek, když si ji spletou se studentkou. George pomáhá pastoru Jeffovi připravit dětský pokoj.
04x07 - Filozofie a červi, kteří po vás jdou
Sheldonův první den zhatí jeho nová učitelka filozofie, profesorka Ericsonová. Mary a Brenda nepřímo prožijí Missyin první den na nové škole.
04x08 - Existenciální krize a bublifuk s hlavou médi
Babča vezme věci do vlastních rukou, když se Sheldon kvůli své učitelce filozofie zhroutí. George zjistí, že Georgie chodí za školu.
04x09 - Rozbředlá zmrzlina a opička flašinetáře
Sheldon a George povečeří s rektorkou Hagemeyerovou a sponzorem univerzity. Georgie dá Missy bratrskou radu, když ji Mary nedovolí jít na školní tancovačku. Dale a June přesvědčí babču, aby se zúčastnila svatby jejich syna.
04x10 - Kovbojský aerobik a 473 šroubů od vazelíny
Sheldon se přihlásí do výběrového řízení na laboratorního asistenta pro doktora Linklettera. Georgie hledá pomoc u pana Lundyho, když chce pozvednout svůj business.
04x11 - Pager, klub a vrásčitý suchar
Dr. Linkletter donutí Sheldona, aby se spřátelil s ostatními studenty ve škole. Georgie dostane pager.
04x12 - Krabice pokladů a babča vědy
Sheldon, Dr. Linkletter a babča budou spolupracovat na vědeckém experimentu. Mary začne žárlit, když spolu pastor Jeff a Brenda začnou trávit spoustu času, a Georgie má novou vedlejší práci.
04x13 - Vozítko pro starochy a nový model vzdělávání
Sheldon odmítá jet autem poté, co se babča zapleta do jedné nehody. Missy využije ve škole svoje trauma ku svému prospěchu a babča je nucena jezdit kostelním autobusem, zatímco je její auto v opravně.
04x14 - Posmání a bezvýhradný souhlas vládniho institutu
Když finanční úřad obviní Sheldona, že udělal chybu, rozhodne se mu Sheldon za každou cenu ukázat, že se mýlí. Dale musí jít na kolonoskopii a snaží se přinutit babču, aby šla s ním.
04x15 - Virus, žal a svět plný možností
Sheldon má dilema, když je mu nabídnuta vypálená videohra, kterou si nemůže dovolit. Mary, babča a Brenda si vyjdou a George a chlapi musí hlídat Billyho. Missy požádá Georgieho, aby ji odvezl na tajné rande s Marcusem.
04x16 - Druhé zázračné dítě a žhavé tipy pro plné rty
Sheldon se opět setkává s Paige, která zvažuje, že se přihlásí na East Texas Tech. Mary hledá radu u June, když chce učinit změnu.
04x17 - Černá díra
Cooperovi probírají věci ohledně černých děr a alternativních vesmírů, když se dr. Sturgis zastaví na večeři.
04x18 - Zdivočelý svět nelineární dynamiky
Missyino zlomené srdce spustí řadu událostí, které rodinu Cooperových zavedou na pokraj sil.
   © 2012

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com